• Main page
  • About me
  • Contact
  • Photography
    • family & portrait
    • weddings
    • commercial photography >
      • Boro-Trans Kft.
    • exterior&interior
    • real estate photography
    • Garden photography
    • art & culture
    • event photography
    • product photography
    • nature & landscape
    • travel & lifestyle
  • Graphic work
    • graphic portfolio
    • storyboard portfolio
  • Blog
  • Client's page

Egy kiállítás képei

8/14/2018

0 Comments

 
Picture
Fotó: Medveczki Katalin
Július 21.-én, délután barátok, ismerősök és érdeklődök jelenlétében megnyílt a második önálló fotókiállításom, a Zsámbéki Művelődési Házban. Nagy öröm volt számomra látni, hogy a nem kevés számban összegyűlt társaság, képeimet igazi érdeklődésből nézegették és kommentáltak. Alig győztem mindenkivel váltani pár szót, sőt a tervezett halk, háttérzene is teljesen fölöslegessé vált. 
Picture
Fotó: Medveczki Katalin
Picture
Fotó: Medveczki Katalin
Picture
Fotó: Medveczki Katalin
Sztaskó Andrea nyitó beszéde nagyon rendhagyó volt, mondhatom azt is, hogy interaktív, de mindenképpen érdekes és inspiráló. (Fotó lent, balra) 
Picture
Picture
Élő zene Goldsmann Tamás gitárjából hangzott el, aki szabadon improvizált a kiállított fotók hatására. 
Picture
Picture
Picture
Az összes fotó: Medveczki Katalin
A "Zsámbéki polgár" augusztusi számában, egy rövid beszámoló is olvasható:
Picture
Címfotó: Nógrádi Tímea
Végezetül, íme egy bejegyzés a vendégkönyvből: 
"Én , ha belépek egy kiállítóterembe, rögtön az ajtóban végigpásztázom az anyagot. Mi az , ami
elsőre megfog. A kék sapkás, csípőre tett kezű nő volt. Mint a kedvenc Vermeer festményem, a Turbános nő.
Azt a képet " Észak Mona Lisa-jának " is hívják. Ilyen "vermeeres" fotót még nem láttam, ez nagyon
el lett találva! Egy album fedőlapján el tudnám képzelni. Az volt benne a nagyon jó, ami a többi képet is jellemezte: a fény-árnyék-háttér egyensúlya, a színek erősségének megjelenése a tartalom függvényében , annak a pillanatnak a megragadása, ami egyben időtlenséget is éreztet, egyik arc sem tolakodó, de hozzám szól......
A fekete-fehér képek mindig izgalmasabbak nekem, mint a színesek. Több munkát ad a nézőnek, és nagyobb
felelősséget az alkotónak.
Szóval nagyon jók a képek, látszik azért, hogy Darko járatos a média világában, nekem úgy tűnt, hogy ő
nem a rácsodálkozás fázisában tart, nem egy ( valamilyen ) világot akar bemutatni, hanem ahogy ő látja azt."
0 Comments

Fotókiállítás 2018/07

7/8/2018

0 Comments

 
Picture
Idén nyáron újra lesz önálló kiállításom, röviden a közös (szalonos), őszi kiállítás előtt. A főtéma ez esetben portréfotó lesz, kis kitérőt téve a mozgás és az arckép kombinációja felé. A kiállított fotókat 2011. és 2018. között készítettem, önálló projektek, workshopok és megrendelések keretében. Nyomdai munkát a Pigmenta Kft. készítette. A tárlat  július 21. és augusztus 17. között tekinthető meg, Zsámbéki Művelődési házban.
0 Comments

Fotós Szalon: Tavaszi workshop

5/17/2018

0 Comments

 
Picture
40 mm (Sigma 17-50, f/2.8 EX DC HSM OS), ISO 640, f/3.5, 1/60 sec
Húsvét utáni kedden délelőtt összegyűltünk a Zsámbéki Művelődési Házban egy újabb fotó workshop alkalmából. Egy kislány portrékép készítéséről szólt az esemény és a kis Nikolett "Nitti" volt a kiválasztott modellünk. Ő maga úgy döntötte, hogy jégkirálynő ruhában fog szerepelni, amihez ügyesen párosított össze egy kis, plüss jegesmedvét. Én biztosítottam háttérvásznat és vakukat, csak hogy arra már nem maradt időnk...vagy inkább, Nittinek elfogyott a türelme és már nem volt kedve pózolni. Körülbelül 20 percig fotóztunk, természetes fény mellett és a fenti kép is úgy készült. Kiállítási darab lett belőle.

Gyermelyi Dalárda: CD borító

Picture
Gyermelyi Dalárdások lemez bemutató fellépések sorát tartják ezekben a napokban. Ahhoz, hogy az érdeklődőknek legyen mit hazavinni koncert után, abban tudtam segítettem, hogy megterveztem a társaságnak egy zenéjükhöz illő CD borítót, ami, reményeim szerint, kiállja az időpróbát. Íme az eredmény...
Picture
A belső boríték helyet adott már korábban rögzített fotóknak, melyen olyan tag is látszik, aki nem volt jelen az utolsó fotózáson. A megrendelő azt nagy örömmel visszajelezte. Sándor Dezső zenekarát egy fellépés előtt fotóztam le, lehetőleg legrövidebb idő alatt és a képek nem lettek olyanok, amilyeneket szerettem volna. Sok utómunka árán sikerült létrehozni egy olyat, ami helyett érdemel a többi fotó között. Tanulságos volt az eset és annak őszintén örülök, mert visszagondolva rájöttem arra, hol hibáztam és hogyan, vagyis mit kellett csinálnom az adott helyzetben. Remélem, legközelebb már én leszek az ura a helyzetnek.
Picture
0 Comments

Gyermelyi dalárda

3/26/2018

0 Comments

 
Picture
25mm (Sigma 17-50, f/2.8 EX DC OD HSM), f/8, ISO 250, 1/60sec
2018  február közepén, Református templom, Gyermely: délután fél ötkor, a Gyermelyi Dalárda fotózása.  Én már háromkor ott voltam, feltérképeztem a terepet. Már fotóztam abban a templomban, tudtam, hogy az egyik oldalán fehér fal van, a másikon galéria...a kórusnak mindenképpen középen kell állnia. De, mi legyen a háttér? Mivel kóristák több sorban fognak állni, egymás mögött, nekem kell magasabb pontról fotóznom, hogy mindenkinek látszódjon az arca. Tehát, vagy a galérián állok, vagy valamilyen létrán. Ha galérián állok, elég magason vagyok, a fehér fal a háttérben nem is látszik. Mindenki rám néz, emelt fejjel, minden arcot látok. Eddig jó. Vakukat a galéria alján lehet beállítani, két nagy softbox-al. Csak hogy, kicsit szűk a folyosó, két masszív állványhoz és az lehet komoly probléma. 
Fordítva, én a létrán vagyok, kórus  mögött a galéria. Fehér fal most aktív, nagyon fontos szerepét játszik: az lesz nekem egy hatalmas soft box. Arról kicsit lejjebb is olvasható. Kezdek beállítani vakuk erejét,  fényformáló nélkül sül mindkettő...csinálok próbafelvételt, ellenőrzöm a részleteket. A világítás jónak tűnik. Van pár dolog, ami nem lenne kívánatos a fotón (lent)...
Picture26mm (Sigma 17-50, f/2.8 EX DC OD HSM), f/8, ISO 250, 1/60sec
Kezdjük  a jobb, alsó sarokban: fehér abrosz. Figyelem eltérésére alkalmas, mert a legvilágosabb elem lenne a képen. Rögtön el is távolítottam. Mögötte a fényes felületű keresztelőkút fedele. Túl domináns és zavaró elem, az sem maradhat. A háttérben két elfelejtett párna, az előtérben egy pad, hozsanna...Minden apróságra figyelnem kell. Így a helyszín kellemesen egyszerű: fa és bordó bársony dominál, kis, tört fehérrel. Jöhetnek a kóristák.

A jobboldali ábrán látszik hogyan oldottam meg a világítást: 2 x 400 Ws, teljes erővel villant a fehér falra, úgy kaptam lágy és egyenletes fényt. Kiváló erre az esetre.  Teljes erővel azért, mert ISO 100 és legalább f/8-as blende fix volt. Az volt az indulópont, minden másnak ahhoz kellet hogy illeszkedjen. Itt paraméterekre gondolom.
Én mindig szeretem látni az élfényt a képeken, azért két rendszervakum, rejtőzködve,  helyet foglalt a galérián és hátulról villant. Gondoltam, sok fekete öltöny miatt, jobb ha legalább a vállukon látszik egy kis élfény. Bár nem könnyen észrevehető, de látszik. A legjobb hatása, érdekes módon, ezeknek a vakuknak a tolószéken ülő bácsi haján látszik, de a mögötte lévő legtöbb férfin is, csak nem annyira. Minden esetre, jó hogy ott voltak azok a vakuk. Mivel a létrán álltam, kézből fotóztam, közepes nagylátószögű zoom beállítással (k.b. 36 mm full frame viszonyban).
Picture
Ezenkívül, volt egy másik helyszín, egy rögtönzött stúdió, ahol egy fehér háttér előtt lefotóztam az összes férfit, egyénként. Az ötlet nagyon jónak bizonyult, mert hamarosan kellet használnom pár közeli portréfotót. Arról a következő blog bejegyzésemben számolok be...
0 Comments

Tárogató harsog a vakuk között

3/12/2018

0 Comments

 
Picture
20 mm (Sigma 17-50, f/2.8 EX DC OS HSM), ISO 100, f/10.0, 1/125
A Gyermelyi férfi kórus, a "Gyermelyi Dalárda", az utóbbi években számos alkalommal fellépett  hosszabb vagy rövidebb programmal, nem csak közvetlen környezetében, hanem máshol is. Két évvel ezelőtt már volt szerencsém fotózni őket néhány  rendezvényen és minden alkalommal nagy kihívást jelentett számomra a harminctagú kórust megfelelően megörökíteni. 
Nem régen megbízást kaptam tőlük, egy olyan fotó készítésre, ami a hamarosan megjelenő CD-jük borítójára fog kerülni. Örömmel vállaltam. Arról bővebben hamarosan írok. Amíg tartott a szervezés, mert harminc tagot egyidejűleg összehívni nem könnyű dolog, fotókat készítettem azokról a művészekről, akik közreműködtek a rögzített hanganyagon. Az egyikük tárogatóművész Vesztergám v. Miklós volt.
A koncepcióm egyszerű és  meglehetősen egyenes volt: egy zenész portréja,  hangszerrel. Egyszerű világítás, fehér háttér és  a személyiség hangsúlyozása. Gyerekjáték. Kér rendszervakut használtam, fő fényforrásom Canon Speedlite 550 volt, brolly-ba bebugyolálva, 1/8 erejű villanással, hátulról Yongnuo YN 660, fényformáló nélkül, 1/128 erővel. Objektív Sigma 17-50, f/2.8 zoom.
Amikor megvoltunk a portréképpel, gondoltam, csináljuk egy olyat, mint ha művész játszaná a hangszeren, vízszintes kompozícióban. Kellemesen meglepődtem, amikor láttam milyen jó textúra mutatkozik a háttéren, annak köszönhetően, hogy a fényforrások elég közel voltak az alanyhoz (fotó lent), úgy semmi mást nem kellett tennem és mégis festői hangulatú képeket kaptam. 
Picture
Picture
40 mm (Sigma 17-50, f/2.8 EX DC OS HSM), ISO 100, f/8.0, 1/125
Picture
0 Comments

Sigma 105 mm f/2.8 EX DC OS macro

2/26/2018

0 Comments

 
Picture
ISO 100, f/2.8, 1/4 sec
Bár mindig is szeretem volna (különböző periódusokban, több éven keresztül), makró objektívvel fotózni, az -első sorban anyagi okok miatt- mindeddig nem sikerült. Éreztem, hogy makrófényképezés nem annyira vonz, mint, például, portréfotózás, azért nem siettem venni egy olyan objektívet, ami csak helyet foglalja a táskámban,  amíg más, fontos objektívet  még nem szereztem be. Most, hogy más minden van, egy makróra is sor került. Megint, nem azért, mert makrófotókat akarok készíteni, hanem mert egyszer már nagyszerű portréfotókat csináltam egy kölcsön kapott makró objektívvel. 
Picture
ISO 100, f/2.8, 1/4 sec
ISO 100, f/4,5, 1/2 sec
ISO 100, f/9, 2 sec
ISO 100, f/11, 3,2 sec
Mivel gyakorlat teszi a mestert, én is először otthon használtam/teszteltem az objektívet. A helyszín a dolgozó szobám volt, meglévő világítással (4 x 40W villanykörtés csillár), plusz egy kis reflektor jobb oldalon - épp hogy nem lóg be a képbe -, ami a fotóállvány használatát kötelezővé tett, hosszú záridő miatt. (EXIF adatok akkor jelenek meg, ha az egér érinti a képet) Az eredmény lenyűgöző volt, fókuszban lévő részletek tűélesek, bokeh éteri puha és szép. A címfotón, f/2.8 mellett, csak szembogár éles, a szempilla már nem. Az alatta (közép, jobb) lévő képen pont fordítva van, mert nem figyeltem: szempilla éles, szembogár már nem. Néhány milliméter a különbség. Nagyon kell vigyázni.További fotókon látszik mennyire változott a mélységélesség, ahogy a blende egyre kisebb lett.
ISO 100, f/11, 30 sec
ISO 100, f/8, 6 sec
ISO 100, f/4,5, 12 sec
ISO 100, f/2.8, 1 sec
Fenti fotók (szem) minimális fókusz távolságon (312 mm) készültek, ami azt jelent, hogy 127mm objektív hossza + 55 mm napellenző + 55 mm külön APS-c korrekciós tubus + 74 mm váz vastagsága, majdnem belementem a témába. Ilyenkor a fókuszálást inkább a kézi módra érdemes átkapcsolni, mert AF nem erre való. Live view (élőkép a kis LCD-n), dupla nagyítással, szintén nagy segítség.
Szóval, igen: ez egy nagyon jó optika, de ésszel kell bánni vele. Legközelebb, élesben fogok használni...Reszkessetek mikrólények!
0 Comments

Zsófia

2/3/2018

0 Comments

 
Picture
50mm (Sigma 17-50, f/2,8 DC EX OS HSM), f/3,5, ISO640, 1/100 sec
Eljött az ideje, hogy megmutassam hogyan sikerültek Zink Zsófiról készült fotóim, azon a késő decemberi portré workshop-on. Mindenki lelkesen és nagyon sokat kattintott, az igaz, de végeredményben - legalábbis nálam - 4 kocka bekerült a döntőbe. A "civil ruhás" Zsófít már megmutattam (lent jobbra), három "indiai ruhást" most mutatok meg először.
Picture
94mm (Canon 70-200, f/4 L USM), f/11. ISO 100, 1/160sec
Terplán Emese (jobbra), akit tavaly fotóztam szólóban és öccseivel, már akkor jeleskedett smink és frizura táján. Ezen a workshop-on ő volt meghívott vendég és sokat segített mint  sminkmester, amiről az itt látható fotók is tanúskodnak.
Picture
A workshop első felében rendszer- és stúdió vakukat használtunk, egyenként és kombinálva. Fotó balra akkor készült. Két Wallimex Pro VE 400 stúdióvaku volt beüzemelve: az egyik, 60x80cm méhsejtrácsos softbox-ban főfényforrásként szolgált Zsófitól balra, másik, még nagyobb, 80x120cm méhsejtrácsos softbox-ban, pont feje fölött volt és úgy adta fényt hajának. Ezenkívül, egy rendszervaku is villant, padlóra elhelyezve és ezüst reflektorra irányítva, ami derített nyak és haj árnyékos részeit, hozzáadva egy kis plusz csillogást a szemeknek.
A workshop második felében, Zsófi egy indiai hercegnő szerepébe bújt. Ez teljes mértékben sminkesünk, Emese, ötlete volt. Csak egy élő dísz kakas (vagy tyúk) hiányzott, ami kis híjány ott lett volna, de sajnos nem kaptunk időben. Minden esetre, Zsófi, Emese és Betti (kedves vendégünk és fotóstársunk) nagyszerű munkát végeztek és előttünk egy bájos, mesebeli hercegnő állt. Sok kattintással később, már fáradt hercegnő először leült, aztán lefeküdt és akkor készítettem két alábbi fotót. Ebben a részben állandó fényű lámpákat használtunk, Zsófitól 45 fokon jobbra és balra, áttetsző ernyőkkel. 

Picture35mm (Sigma 17-50, f/2,8 DC EX OS HSM), f/3,5, ISO640, 1/100 sec
Állandó fény kedvezőbb volt sok fotósnak, mint egyszer villanő vakuk, csak az nem olyan erős, tehát ISO értékét jelentősen megemeltünk. Nálam ISO 640 volt megfelelő, ha nem fotóztam teljesen nyitott blendével. Bevallom, akkor is úgy maradt, mert inkább rövidebb záridőt választottam, annak ellenére, hogy a modellünk gyakorlatilag mozdulatlan volt (fotó lent). ISO 640 mellett nem kell félni szemcsés képfájloktól, azért egy cseppet sem aggódtam, viszont f/2,8 blende és velejáró csekély mélységélesség segített kiemelnem Zsófi arcát viszonylag zavaros háttérből. Lenti kép színes változatban is létezik, ott színek még jobban elválasztják előtért háttérből, de ennek a fekete-fehérnek is van (szerintem) bája. Végül is, valami régi, mesebeli időket próbáltunk felidézni ezen a fotózáson.

Picture
50mm (Sigma 17-50, f/2,8 DC EX OS HSM), f/2,8, ISO640, 1/125 sec
0 Comments

Workshop: portréfotózás vakuval

1/23/2018

0 Comments

 
Picture
Tavalyi év utolsó napjaiban Zsámbéki Fotós Szalon tagjai összegyűltek egy rendkívüli eseményen, ami már rég be volt írva a naptárunkban: portréfotózás (workshop). Zink Zsófi, akit korábban verseny-táncosnőként fotóztam Művelődési ház nagytermében, nagyon szívesen modellkedett az eseményen és hősiesen bírta több órás villanásokat minden kaliberű vakukból. Segítségünkre sietett Terplán Emese is, aki profi sminkesként nagyon szép munkát végzett Zsófi arcán és azzal jelentősen megemelte a tétet, lehetővé téve olyan alkotásokat, mint a fenti cimfotót. Amíg még dolgozom többi kiválasztott képeimen, megmutatom  néhány BTS (behind the scene vagyis "kulisszatitkok") fotót, mert azokon jól látszik, milyen nagy lelkesedéssel láttunk neki a munkához.
0 Comments

Fotóstársak keresőben

12/26/2017

0 Comments

 
Picture
Ahogy múltkor megígértem, röviden megmutatom
hogyan készültek fekete/fehér fotók Zsámbéki Fotós Szalon tagjairól, 2017 őszi közös kiállításunk alkalmából. Itt csak pár fotót mutatom, semmiképpen nem azért, mert ezeket jobban kedvelem mint a többi fotót (társat) vagy más preferencia miatt, hanem mert jó példaként szolgálnak a beállított fényforrások hatásara. Bal oldalon Budaházi Anikót láthatjuk, e szöveg alatt Dányi Magdit és a bejegyzés alján Medveczki Kata kezeivel eltakart arcomat. Csak, hogy ott a kalap főszereplő, amit szerintem nem is kell különösen magyarázni.
​Nos, térjünk a lényegre: hogyan készült a fotósorozat? Anikó ötlete az volt, hogy összerak egy diavetítést, ami rólunk, alkotókról szólná és ahhoz én vállaltam fotózást, mert éreztem, hogy csak úgy lehetünk egyformán bemutatva. Gyorsan kellet cselekedni, mert csak egy esténk volt - pár óra, inkább - és lehetőleg semmi, vagy csak kis utómunka mellet. Én a "semmi" mellet adtam le a voksomat. Úgy nagyobb let a kihívás.
Az ábra (lent) elég jól mutatja a fényforrások helyét :
Picture
Picture
45 mm (Sigma 17-50 mm f/2.8 EX DC OS HSM), f/5,6. ISO 100, 1/60sec
A legnagyobb softbox-om, tehát, háttérként szolgált és mint az, elegendő felületet biztosított arra, hogy deréktól felfelé mindenki beleilleszkedhessen. Rajtam kívül. Én túl magas vagyok ahhoz, így ülve pózoltam. Engem Anikó fotózott le, Kata segített szép kezeivel (fotó lent). Mindenkiről készítettem rövid fotósorozatot, az első pár képen kissé titokzatos "modellként" szerepeltünk, míg az utolsón ragyogtunk nagy vidámságban. Azt hiszem... 
Picture
Íme a sorozat legviccesebb példája: Páhi István. A legviccesebb egyéni kép: Budaházi Anikó.
Diavetítést készítette Budaházi Anikó, fotókat BelevskI Darko
Az őszi fotókiállítás az alábbi alkotók  kepeit mutatta be:
Belevski Darko, Bors Gyula, Bors Tamás, Budaházi Anikó, Dányi Magdolna, Medveczki Katalin, Nógrádi Tímea, Páhi István és Szádóczki Iván. *Timit és Ivánt sajnos, nem láthatjuk. 

Karácsonyi ajándék (Do It Yourself módra)

A legújabb és, egyelőre, az utolsó objektív ami bekerült fotótáskámba, egy Sigma 105mm f/2.8  EV DG OS HSM Makró. Makró még nem volt nálam, terveztem megvenni és figyeltem hirdetéseket, de nem sürgetem a dolgot. Amikor megjelent ez a darab és az árát is némileg lealkudtam, éreztem, hogy itt az ideje és megvettem. Én vagyok harmadik tulajdonosa, de úgy fest, mint ha új lenne az objektív. Most még csak gyönyörködöm benne, használni eddig nem volt alkalom - mert nem akarok lényegtelen, apró tárgyakat fotózni, csak hogy megmutassam - de, jövőre, remélem, érdemes fotókkal fogok dicsekedni. 
Picture
Boldog és fotókban gazdag Új Esztendőt kívánok mindeninek! 
0 Comments

Tárgyfotózás: két száz éves hegedű

11/25/2017

0 Comments

 
Picture
40mm (Sigma 17-50mm f/2,8 EX DC OS HSM), f/6,3, ISO 100, 1/125 s
Igen nagy kihívást jelentett nekem az a felkérés, hogy egy értékes hangszert fotózzak, eladás céljából. Vagy inkább értékbecslés céljából... Minden esetre, nagyon jó minőségű képeket kellet készítenem, amiken a hangszer fontos tulajdonságai tökéletesen látszanak, egészen a legapróbb részletig. Ahhoz viszont ki kellett találnom hol és hogyan fotózzak. Az ötlet - mert, ha az van, könnyebb megvalósítható feladat elé állok - az volt, hogy teljesen fehér háttér elé helyezem a hangszert, amiről közben megtudtam, hogy egy hegedű. Egy ezerhétszáz...-ban, olasz mester keze alatt készült húros szépség.
Picture
Picture
Nagy segítségemre volt a hangszer tulajdonosa egy-két követelése/tanácsa, akinek már volt tapasztalata hasonló eseményekkel. Az egyik , például, az volt, hogy a hegedűt függőleges állasban kell fényképezni, csak nem tudta miért.
Az viszont hamar kiderült: a fény egyenletes hatása miatt. Fő követelése az volt, hogy semmi fénytükröződés (fényfoltok, ha tetszik) ne látszódjon a tárgyon, ami ugye, lakkozott és azok minden más állason jelen vannak a fotókon. Amiket részben lehetett retusálni, de komoly utómunka árán. Így azt megspóroltam magamnak, ami jelentősen lerövidítette a leadási határidőt.
Picture
Picture
Akárhogy is veszünk, nem gyerekjáték egy ilyen fotózás. Azzal tisztában voltam, amikor kértem, hogy hozzam jöjjön az illető, mert csak otthoni stúdió környezeteben  garantálhattam kiváló minőséget. Előkészítettem két, 400 Ws stúdió vakumat, fehér hungarocell lapot, ami háttérként szolgált és Sigma 17-50 mm f/2.8 zoom objektívet, amit csak  35 -50 mm tartományban használtam.
Picture
Ilyen zoom tartomány mellett, f/6,3 blendével fotóztam és igazán meglepődtem a nagyon keskeny  mélységélességen. Közeli fotókon (mint a címfotón) látható, hogy ha hegedű test fókuszban van, húrok már nincsenek. 
Tehát, minimum nyolcas blende kell ahhoz, hogy kicsit mélyebb élességet elérjük a fotókon. Ha nem másért, ezért is már  hasznos volt az egész vállalkozás. Lenti grafikában megtekinthető a stúdióbeállítás. Jobb ellenőrzés érdekében, fényképezőgépet összekötöttem laptoppal és rajta lévő Adobe Lightroommal, ami lehetővé tette nagyobb méretű nyers felvétel megtekintését.  Utómunka abból állt, hogy kivágtam az eredeti hátteret és 100% fehéret raktam helyette, rendbe hoztam alapparamétereket és kézzel, pontosan kihúztam az íveket.
A megrendelő nagyon elégedett volt véglegesített 17 fotóval. 
Picture

Egy kiállítás képei: alkotók

Szeptemberi kiállításra készítettünk egy diavetítést, amihez én fotóztam alkotótársaimat. Erről bővebben a következő bejegyzésemben.
0 Comments
<<Previous
Forward>>
    Picture

    About me

    I got my first compact photo camera as elementary's school seventh grader and SLR camera few years later. Both were film cameras. I've developed my BW negatives in my parent's bathroom. That's how old I am. I also made my own prints under photo enlargement kit my mother bough to me. My darkroom was that same bathroom. Today we all have DSLR cameras and digital darkrooms and we can print high quality photos at home. Everything has changed, except joy and excitement of taking pictures. That's why I keep doing it.

    View my profile on LinkedIn

    Archive

    March 2020
    February 2020
    January 2020
    February 2019
    January 2019
    December 2018
    October 2018
    August 2018
    July 2018
    May 2018
    March 2018
    February 2018
    January 2018
    December 2017
    November 2017
    October 2017
    September 2017
    August 2017
    July 2017
    June 2017
    May 2017
    April 2017
    March 2017
    February 2017
    January 2017
    December 2016
    November 2016
    September 2016
    August 2016
    July 2016
    June 2016
    May 2016
    April 2016
    March 2016
    February 2016
    January 2016
    December 2015
    November 2015
    October 2015
    September 2015
    August 2015
    July 2015
    June 2015
    May 2015
    April 2015
    March 2015
    February 2015
    January 2015

    Categories
    ​

    All

    RSS Feed

Proudly powered by Weebly